Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Naujienos

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Naujienos

2012 m. kovo 20 d.

Pasaulinės Žemės dienos minėjimas Kaune

    Pasaulinės Žemės dieną, kovo 20 d., Kaune, „Girstučio“ kultūros ir sporto centre vyko vaikų klubo „Lutučiukai“, Jaunųjų miško bičiulių sambūrio dalyvių bei globėjų suvažiavimas. Į renginį atvyko jaunieji gamtos mylėtojai iš visos Lietuvos. Renginio metu aptarta, kas nuveikta per metus, apdovanoti aktyviausi jaunieji gamtininkai ir jų vadovai. Šiemet aktyviausi pedagogai pagerbti Seimo pirmininkės Irenos Degutienės padėkomis.
    Pasaulyje Žemės diena pradėta švęsti Jungtinių Tautų nutarimu 1971 m. Lietuvoje LR Aukščiausiosios Tarybos sprendimu oficialiai ji pradėta minėti prieš 20 metų – 1992-aisiais. Pasaulinės Žemės dienos minėjime dalyvavo per 600 jaunųjų gamtos mylėtojų, jų tėvelių, taip pat gausus būrys pedagogų, LR aplinkos ir žemės ūkio ministerijų, Jaunųjų miško bičiulių sambūrio (JMBS) Rėmimo tarybos, miškų urėdijų, Kauno miesto savivaldybės atstovai, svečiai iš gamtosauginių ir visuomeninių organizacijų.
    „Esame pastebėti ir įvertinti. Malonu, kad šventės metu ne tik pagerbiame Žemę, bet ir padėkojame mažiesiems jos gyventojams, taip pat mokytojams, auklėtojams, tėveliams, ugdantiems atsakingus už Žemę piliečius. Džiugu, kad jau penktus metus mūsų šventę remia Aplinkos ministerija“, – sako renginio organizatorė, žurnalo vaikams apie gamtą „Lututė“ redaktorė, „Lutučiukų“ klubo vadovė bei 2011 - 2012 m.m. Jaunųjų miško bičiulių sambūrio veiklos vykdytoja Lina Marmaitė-Snitkienė.
    Klubas „Lutučiukai“ bei Lietuvos miškininkų sąjungos Jaunųjų miško bičiulių sambūris vienija vaikus bei moksleivius, kurie domisi gamta, joje vykstančiais procesais, miškininkyste, miškininko profesija. Jiems rūpi padėti miškininkams ir privačių miškų savininkams prižiūrėti miškus, saugoti augaliją ir gyvūniją, pažinti miško vystymosi principus.

GMU info

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2012 03 20
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai