Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Naujienos

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Naujienos

2012 m. gegužės 18 d.

Apdovanojimas už pirmąją viešojo sektoriaus sukurtą mobiliesiems įrenginiams skirtą programėlę

Gegužės 17-ąją, minint kasmetinę Pasaulio informacinės visuomenės dieną, Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos (IVPK) organizavo šiai progai paminėti skirtą renginį, kuriame dalyvavo ir Generalinės miškų urėdijos atstovai.
Renginio metu projektų, finansuojamų Ekonomikos augimo veiksmų programos 3 prioriteto „Informacinė visuomenės visiems“ (IVV prioritetas) lėšomis, vykdytojai pasidalino gerąja patirtimi įgyvendinant projektus, aptarė jų rezultatus ir naudą.
IVPK atstovai antrus metus iš eilės įteikė „InfoVi“ apdovanojimus institucijoms, kurios 2011 metais ryškiausiai įtakojo informacinės visuomenės plėtrą bei IVV prioriteto įgyvendinimą.
„InfoVi Apps‘o“ apdovanojimas įteiktas Generalinei miškų urėdijai už pirmąją viešojo sektoriaus sukurtą mobiliesiems įrenginiams skirtą programėlę „Valstybiniai miškai“.
Informacinės visuomenės plėtros komiteto apdovanojimai taip pat įteikti Vilniaus universitetui, Sveikatos apsaugos ministerijai, Registrų centrui, Lietuvos radijui ir televizijai, Lietuvos dailės muziejui ir Policijos departamentui.
Generalinės miškų urėdijos dalyvavimas ir naujo projekto sukūrimas prisideda ne tik prie viešojo sektoriaus gerinimo, moderniųjų technologijų plitimo, bet ir prie valstybinių miškų vertės didinimo.
Intelektuali miškų ūkio elektroninių paslaugų informacinė sistema (IMŪEPIS) suteikia galimybę Lietuvos gyventojams ir užsienio svečiams elektroniniu būdu (internetu) geoinformacinių sistemų sprendimų pagalba vienoje vietoje surasti visą informaciją apie Lietuvos valstybinių miškų būklę, miškų urėdijų užaugintus ir parduodamus kokybiškus miško ir dekoratyvinius sodmenis, apvaliosios medienos pardavimą, rekreacinius objektus ar pėstiesiems ir žmonėms, turintiems judėjimo negalią, pritaikytus takus.
Visa IMŪEPIS informacija pasiekiama interneto svetainėje www.valstybiniaimiskai.lt arba mobiliąja aplikacija „Valsybiniai miškai“.
Naudojant miškų ūkio paslaugų interaktyvų žemėlapį, galima surasti išsamią informaciją apie lankytinus objektus Lietuvos valstybiniuose miškuose, tikslią jų vietą žemėlapyje, informaciją apie kelius ar kaip nuvykti iki pasirinkto objekto.
Sistemoje teikiama ir atnaujinama geografinė informacija apie valstybiniuose miškuose esančius lankytinus objektus, kurie gali būti svarbūs visuomenei pažintiniu, mokomuoju, poilsiniu, ugdomuoju požiūriu ir kitais aspektais. Besidomintiems valstybinių miškų būkle, čia teikiama informacija apie esamą sanitarinę ir priešgaisrinę padėtį miškuose bei kitą kompleksinę veiklą, vykdomą miškų urėdijose.

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2012 05 18
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai