Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Naujienos

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Naujienos

2012 m. liepos 3 d.

LRS Aplinkos apsaugos komitetui vadovaus Seimo narys, miškininkas Justinas Urbanavičius

Šių metų birželio 30 d. LRS ryšių su visuomene skyrius informavo, kad už Seimo nutarimą dėl Seimo nutarimo „Dėl Seimo komitetų pirmininkų ir jų pavaduotojų patvirtinimo“ 1 straipsnio pakeitimo ir 25 straipsnio pripažinimo netekusiu galios (projektas Nr. XIP-4619(2) balsavo 47 Seimo nariai, prieš – 6, susilaikė 3 parlamentarai.
Pasak Seimo nario, naujai išrinkto AAK pirmininko Justino Urbanavičiaus, komitete bus tęsiami pradėti darbai, aktualūs klausimai bus sprendžiami siekiant bedro komiteto narių sutarimo.
Justinas Urbanavičius nuo 2008-12-02 yra aktyvus Aplinkos apsaugos komiteto narys, taip pat yra Jūrinių ir žuvininkystės reikalų komisijos ir Peticijų komisijos narys, aktyviai dalyvauja daugelyje parlamentinių grupių. J.Urbanavičiaus, buvusio AAK pirmininko Jono Šimėno ir kitų AAK narių iniciatyvos dėka, 2010 m. kovo 18 d. buvo priimta Seimo rezoliucija „Dėl valstybinių miškų išsaugojimo“, kurioje miškai įvardijami kaip svarbiausias atsinaujinantis gamtos turtas, o jo reikšmė yra neįkainojama formuojant Lietuvos kraštovaizdį bei kuriant piliečiams gyvenimo aplinkos kokybę ir sąlygas poilsiui. J. Urbanavičiaus teigimu, tokias nenaudingas miškui reformas siūlo ne miškų specialistai ar mokslininkai, to siekia stambieji perdirbėjai turėdami aiškų tikslą – kuo mažiau pardavėjų, tuo lengviau išstumti iš rinkos smulkųjį verslą, tuo lengviau privatizuoti valstybinius miškus. „Valstybinės reikšmės miškų pardavimas ar privatizavimas turėtų tiktai trumpalaikę socialinę - ekonominę naudą, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje miškų vystymuisi tai būtų ypač žalinga“, – įsitikinęs politikas.
Už svarų indėlį išsaugant Lietuvos valstybinius miškus 2011 m.gruodžio 21 d. generalinio miškų urėdo įsakymu Justinas Urbanavičius yra apdovanotas Generalinės miškų urėdijos prie Aplinkos ministerijos aukščiausiu apdovanojimu - medaliu „Auksinis ąžuolo lapas“.

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2012 07 03
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai