Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Naujienos

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Naujienos

2013 m. vasario 15 d.

Tarptautiniai ekspertai įvertino Aleksandro Stulginskio universitetą

Kaip skelbia ASU, Ekspertų išvadas apsvarsčius ir vienbalsiai patvirtinus Aukštųjų mokyklų vertinimo komisijoje Studijų kokybės vertinimo centras priėmė sprendimą Aleksandro Stulginskio universiteto veiklą įvertinti teigiamai. Tiek ekspertai, tiek Komisija atkreipė dėmesį, kad universitete pastaraisiais metais įvyko teigiami pokyčiai, skiriamas reikiamas dėmesys strateginiam valdymui, gera institucijos vadyba, atnaujinamos ir kuriamos naujos studijų programos, daug investuojama į mokslinių tyrimų įrangą ir laboratorijas, universitetas tampa vis labiau tarptautiškas ir dinamiškas.
ASU buvo vieni pirmųjų (iš Lietuvos universitetų), kuriems paskirtas tarptautinis institucinis vertinimas, norint nustatyti universiteto studijų, mokslo bei institucijos vadybos kokybę. “Džiaugiamės, kad šį egzaminą išlaikėmė puikiai.” – sako ASU rektorius Antanas Maziliauskas. Pasak rektoriaus, šis tarptautinis pripažinimas – patvirtinimas, kad eita teisingu keliu bei paskata ryžtingai žengti pirmyn.
Tą patį 2012 m. spalio mėn Jeilio (JAV) universiteto mokslininkai pateikė išvadas, kad Lietuva – geriausiai saugojanti miškus valstybė. Šis pasaulinis mokslininkų įvertinimas įrodo, kad Lietuvos valstybinių miškų sistema yra gera, kad žinyba dirba efektyviai, racionaliai ir konstruktyviai. Tik dėl nuoseklaus valstybinių miškų sistemos reformavimo išsaugotas ūkinės veiklos kompleksiškumas ir racionalus miško išteklių naudojimas.

ASU – vienintelis universitetas Lietuvoje, ruošiantis miškininkystės specialistus. Praeitų metų svarbūs tarptautiniai įvertinimai – aukštai pakelta kartelė tiek miškininkystės studijų, tiek miškininkų profesinės veiklos bei miškų išsaugojimo srityje. Miškininkai praktikai glaudžiai bendradarbiauja su ASU Miškų ir ekologijos fakultetu, kurio dėstytojai, profesoriai dažnai talkina miškų urėdijų, girininkijų specialistams. Tik glaudūs ryšiai, tvirti strateginiai valdymo, vadybos žingsniai su laiku duoda puikius darbo rezultatus.

Generalinė miškų urėdija sveikina Aleksandro Stulginskio universiteto bendruomenę su tarptautiniu įvertinimu. Lai šis įvertinimas skatina ir toliau ryžtingai žengti pirmyn, tobulėti, ieškoti naujų sprendimų.

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2013 02 15
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai