Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Naujienos

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Naujienos

2013 m. balandžio 5 d.

Šių metų balandžio 4 d. Kaune, Aleksandro Stulginskio universitete vyko Lietuvos miškininkų sąjungos Girininkų bendrijos tarybos posėdis

Posėdyje dalyvavo Lietuvos miškininkų sąjungos prezidentas doc. E.Bartkevičius, generalinis miškų urėdas B.Sakalauskas, Girininkų bendrijos tarybos pirmininkas R.Juzikis, Girininkų bendrijos tarybos nariai.
Generalinis miškų urėdas B.Sakalauskas pristatė Generalinės miškų urėdijos veiklos prioritetus 2013-2014 metams: dalyvavimas Nacionalinės miškų ūkio sektoriaus plėtros programos priemonių plano rengime ir patvirtinto plano vykdyme, žaliavos biokurui valstybiniuose miškuose gamybos apimčių didinimas, o taip pat prioritetinius ateinančių metų uždavinius - bendros centralizuotos miškų ūkio veiklos informacinės sistemos sukūrimas ir įdiegimas, miško sanitarinės apsaugos priemonių prieš žievėgraužį tipografą įgyvendinimas, apvaliosios medienos, pagamintos valstybiniuose miškuose, elektroninės pardavimų sistemos tobulinimas.
LMS Prezidentas doc. E.Bartkevičius pristatė girininkų kvalifikacijos kėlimo mokymo programų projektus, Jurbarko miškų urėdijos Kalvelių girininkijos girininkė pristatė pranešimą dėl Jaunųjų miško bičiulių sambūrio veiklos koordinavimo ir darbo su vaikais gerosios patirties, dėl girininkų mokymo programos. Posėdyje buvo diskutuojama dėl valstybinių miškų urėdijų darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos, dėl aktualių girininkams medienos gabenimo dokumentų pildymo tvarkos, dėl girininkų aprūpinimo kompiuteriais, ryšio priemonėmis, transportu, dėl kirtimo atliekų pardavimo bei biokuro paruošimo tvarkos, dėl „Miško atkūrimo ir įveisimo nuostatų“ pakeitimo ir naujo Miško želdinimo ir žėlimo projekto išaiškinimo.

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2013 04 05
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai