Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Naujienos

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Naujienos

2013 m. gegužės 17 d.

Ukmergėje vyko tarptautinė paroda „Baltijos miškai 2013“

Ukmergės miškų urėdijoje esančiame Pašilės miške organizuotoje parodoje pristatyta įvairi miško technika bei miško darbai, valstybinių miškų bei mokslo ekspozicijos, lietuvių gamintojų produkcija ir kt.
Parodos atidaryme dalyvavo aplinkos viceministras L. Jonauskas, Aplinkos ministerijos kancleris R. Klovas, Lietuvos miškininkų sąjungos prezidentas doc. E. Bartkevičius, Generalinės miškų urėdijos vyriausiasis patarėjas A. Vancevičius, Ukmergės miškų urėdijos urėdas V. Kraujalis, parodos organizatoriai.
Penktadienį Pašilės miške vyko kūrybinio jaunimo šventė „Mano pasaulis miške“, kurią organizavo Ukmergės miškų urėdija. Jos metu jaunieji kūrėjai ne tik pristatė savo kūrinius - vaikai skaitė ir vaidino vieni kitų inscenizuotus kūrinius, bet ir vyko miškininkų bei moksleivių diskusija, viktorina, susitikimas su knygų apie miškus bei gamtą autoriais ir leidėjais. Visiems vaikams ir mokytojams buvo įteikiamos padėkos bei dovanojamos knygos, kurias teikė aplinkos ministras V.Mazuronis, generalinis miškų urėdas B.Sakalauskas, Ukmergės miškų urėdas V.Kraujalis. 
Parodoje miškų urėdijų atliekamų darbų bei funkcijų ekspoziciją pristatė Kėdainių ir Raseinių miškų urėdijos. Savo veiklą pristatė Aleksandro Stulginskio universitetas ir Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija. Parodoje pristatytas aštuonratis - lietuvių dar prieš Antrąjį pasaulinį karą išrasta ir sukurta unikali važiuoklė – šiuolaikinės medkirtės ir medvežės pirmtakė, taip pat Kauno technologijos universiteto mokslininkų išradimas, sukurtas siekiant apsisaugoti nuo miško vagysčių ir nuo medienos grobstymo iš sandėlių - į rąstą montuojamas prietaisas, savotiška vinis, kuri leidžia navigacijos sistemoms stebėti rąsto judėjimą. Parodoje galima išvysti ir vienintelę Baltijos šalyse šakų pakavimo mašiną, kuri panašiai kaip ir šieno ritinius formuojantys įrenginiai, šakas ar plonus medžius suspaudžia į ritinius. Įvairius darbo prietaisus, tarp jų ir skraidyklę oktokopterį, pristatė Lietuvos nepriklausomų medienos matuotojų asociacija, Valstybinė kelių transporto inspekcija demonstravo medienvežių svėrimo technologiją ir kt.

Nuotraukų galerija


     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2013 05 17
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai