Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Naujienos

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Naujienos

2013 m. birželio 18 d.

Trakuose vyko miško gaisrų gesinimo pratybos


Šių metų birželio 12 dieną gausios ugniagesių pajėgos skubėjo į Trakų rajone, Jogėlonių miške vykusias bendras VĮ Trakų miškų urėdijos ir Trakų rajono priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų pratybas. Į numatytą vietą susirinko Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Trakų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ir Trakų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Lentvario komandos gaisriniai automobiliai, Trakų rajono priešgaisrinės gelbėjimo įstaigos Onuškio ir Rūdiškių komandų gaisriniai automobiliai bei VĮ Trakų miškų urėdijos priešgaisrinės pajėgos.
Pratybose dalyvavo Trakų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas vidaus tarnybos pulkininkas leitenantas Kęstutis Kirsnauskas, viršininko pavaduotojas vidaus tarnybos majoras Vaidas Mikulėnas, Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio viršininkas vidaus tarnybos majoras Giedrius Jasionis, o taip pat miško šeimininkai – VĮ Trakų miškų urėdijos urėdas Vygantas Mierkis, vyr. miškininkas Dainius Taukis ir kiti urėdijos atstovai.
Pagrindinis pratybų tikslas: pratybose dalyvaujančių padalinių tarpusavio sąveikos, reagavimo ir atskirų bei bendrų veiksmų tobulinimas gesinant gaisrus miško masyvuose.
Pratybų metu buvo susipažinta su pratybų dalyvių turima gaisrine bei gelbėjimo technika, patikrinti gebėjimai pasitelkti VĮ Trakų miškų urėdijos bei priešgaisrinių gelbėjimo tarnybų turimas gaisro gesinimo priemones, įrangą ir pajėgas, reikalingas gaisro lokalizavimui ir likvidavimui, taip pat patikrinti ir tobulinti gebėjimai vadovauti, organizuoti ir vykdyti gaisro gesinimą miško masyvuose, įvertinti ir tobulinti miškų urėdijų darbuotojų veiksmai, gesinant gaisrus miškuose.
Iškart po pratybų vykusiame aptarime įvardinti pratybų metu pastebėti trūkumai, nuspręsta juos aptarti savuose kolektyvuose ir stengtis pašalinti. Pasinaudojant proga, taip pat buvo aptartos jaunųjų ugniagesių būrelio Trakų rajone vystymo perspektyvos, pastebėta, kad būtų naudinga panaudoti miškininkų jau sukauptą patirtį Jaunųjų miško bičiulių veikloje.
Išsiskirdami pratybų dalyviai vieni kitiems linkėjo susitikti tik pratybose.

Trakų miškų urėdijos informacija

Nuotraukų galerija


     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2013 06 18
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai