Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Naujienos

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Naujienos

2013 m. rugpjūčio 30 d.

Moksleiviai domisi Generalinės miškų urėdijos darbu

Aplinkos ministerijoje visą savaitę viešėję Marijampolės Sūduvos gimnaziją šiemet baigęs Žymantas Mozūraitis ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos dvyliktokė Deimantė Savukynaitė apsilankė Generalinėje miškų urėdijoje prie Aplinkos ministerijos.

Lietuvos Respublikos Vyriausybė kartu su Lietuvos moksleivių sąjunga, Nacionaline moksleivių akademija ir Lietuvos mokinių parlamentu jau penktus metus iš eilės organizuoja didelės sėkmės ir populiarumo sulaukusį projektą „Moksleiviai – į Vyriausybę“, kuriuo siūloma galimybė artimiau susipažinti su mūsų valstybės institucijų ir politikų veikla bei jų kasdieniu darbu. Kasmet moksleiviai lankosi ir Generalinėje miškų urėdijoje prie Aplinkos ministerijos.

Rugpjūčio 30 d. rytą Generalinėje miškų urėdijoje projekto dalyvius pasitiko generalinio miškų urėdo pavaduotojas Gintaras Visalga bei Generalinės miškų urėdijos vyriausiasis patarėjas Andrius Vancevičius. Moksleiviai susipažino su Generalinės miškų urėdijos darbu, veiklos sritimis, domėjosi miškininkystės naujovėmis. Kadangi šiųmetės programos tema – jaunimo nedarbo mažinimas, projekto dalyviai domėjosi jaunimo darbo perspektyvomis miškininkystės srityje. Moksleiviai taip pat lankėsi Vilniaus miškų urėdijoje, kur susipažino su miškų urėdijų veikla, atliekamais darbais, apžiūrėjo miškų urėdijoje įrengtą miškininkystės muziejų.

Šio projekto metu moksleiviai pateiks Vyriausybei pasiūlymus ir būdus, kaip būtų galima spręsti jaunimo nedarbo klausimą, kaip kovoti su jaunimo nedarbo priežastimis, kokių priemonių reikėtų imtis norint paskatinti jaunimo iniciatyvumą bei verslumą, kaip prie viso to gali prisidėti jų lankoma ministerija. Kiekvienas projekto dalyvis turi išsiaiškinti, kaip ministerija įgyvendina Vyriausybės 2013 m. veiklos prioritetus, susijusius su jaunimo nedarbo mažinimu bei užimtumo didinimu, su kokiomis problemomis susiduriama, kokios yra nedarbo priežastys bei kaip būtų galima spręsti susidariusią situaciją.

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2013 08 30
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai