Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Naujienos

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Naujienos

2013 m. rugsėjo 17 d.

Lietuvoje lankėsi ES institucijų, atsakingų už miškus, vadovai

Šių metų rugsėjo 11-12 dienomis vyko ES miškų direktorių susitikimas, kuriame dalyvavo daugiau kaip dvidešimties ES valstybių institucijų, atsakingų už miškus, vadovai, Europos Komisijos, ES Tarybos generalinio sekretoriato, Europos privačių miškų savininkų konfederacijos, Europos valstybinių miškų valdytojų asociacijos atstovai.

Per susitikimą bus aptariami visai Europos Sąjungai svarbūs miškininkystės klausimai. Pats aktualiausias iš jų šiuo metu – derybos dėl Teisiškai įpareigojančio susitarimo Europos miškams (Europos miškų konvencija). Jos vyksta jau nuo 2011 metų. Paskutinis iš keturių planuotų derybų etapų, prasidėjęs šią vasarą Varšuvoje, buvo sustabdytas ir lapkričio 7-8 d. bus pratęstas Ženevoje. Per pratęstą derybų sesiją Lietuva, ES Tarybai pirmininkaujanti šalis, kartu su Europos Komisija derėsis ES ir jos šalių vardu. Mūsų šalis yra atsakinga už ES ir jos narių bendros derybinės pozicijos parengimą.

Susitikimo dalyviai aptarė, kaip darniam miškininkavimui padės naujasis Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas dėl paramos kaimo plėtrai, kaip ES įgyvendinamas Medienos reglamentas, kuris nustatė pateikiančiųjų rinkai medieną ir medienos produktus pareigas.

Neformalus ES miškų direktorių susitikimas buvo puiki galimybė pristatyti Lietuvos miškus, supažindinti su Lietuvos miškų ūkio politika ir jo plėtros tikslais, pasidalyti patirtimi. Susitikimo dalyviai lankėsi Panevėžio miškų urėdijoje, kur buvo aptarti biologinės įvairovės miškuose išsaugojimo, klimato kaitos ir stichinių nelaimių poveikio miškams, miškų atkūrimo klausimai, rekreacinės ir kitos miškų funkcijos.

Nuotraukų galerija


     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2013 09 17
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai