Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Naujienos

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Naujienos

2013 m. spalio 1 d.

Miškininkai jau šeštus metus dalyvauja parodoje “Sprendimų ratas”

Iki šiol visuomenei parodose pristatytos beveik visos pagrindinės su miškininkyste susijusios temos – valstybiniai miško medelynai, miško įveisimas ir atkūrimas, ąžuolynų atkūrimo programa, miško apsauga nuo gaisrų ir kenkėjų, šalutinis miško išteklių naudojimas, rekreacija miškuose, paslaugos privačių miškų ir žemių savininkams bei kt.
Kiekvienais metais parodoje dalyvaujančios miškų urėdijos vis įdomiau parengia stendus, o Kauno ir Dubravos EM miškų urėdijos parodos lankytojams pristato miškų urėdijų valstybiniuose miško medelynuose auginamų miško ir dekoratyvinių sodmenų gausą ir įvairovę. Parodos lankytojai gali įsigyti minėtų miškų urėdijų specialistų išaugintų medelių.
Jungtinės Tautos 2011-uosius paskelbė tarptautiniais miškų metais, tuo parodydamos, kokie svarbūs miškai yra visai mūsų planetai.
2012 m. Lietuvos miškininkai buvo įvertinti Jeilio (JAV) universiteto, kuris paskelbė, kad Lietuva yra geriausiai miškus saugojanti ir tvarkanti valstybė pasaulyje skaičiuojant 15 metų laikotarpyje.
Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja, suprasdama miškų svarbą, 2013 m. kovo 21-ą dieną paskelbė Pasauline miškų diena. Visos šalys skatinamos tiek nacionaliniu tiek tarptautiniu mastu organizuoti įvairią veiklą, susijusią su miškų sodinimu, skatinama parodyti pasauliui, kaip pasodinti medžiai, miškai pozityviai keičia gyvenamąją aplinką.
Miškininkai ir parodos organizatoriai akcentuodami minėtas svarbias datas, turi galimybę skleisti gerą informaciją ir prisidėti prie to, kad žinios apie žmogaus ir jį supančios aplinkos tarpusavio ryšius bei miškų svarbą nenueitų į užmarštį šiuolaikiniame aukštų technologijų gyvenime, atitolusiame nuo gamtos. Generalinis miškų urėdas Benjaminas Sakalauskas džiaugėsi, kad visam pasauliui aktuali miškų tema kasmet parodoje yra prioritetinė ir miškininkai šioje parodoje turi galimybę plačiau pristatyti Lietuvos valstybinius miškus.
Miškininkų pasiruošimas parodoje nebuvo nepastebėtas ne tik parodos lankytojų, bet ir parodos dalyvių vertinimo komisijos ir kiekvienais metais miškininkams įteikiami specialūs parodos „Sprendimų ratas“ apdovanojimai:
2008 m. Generalinė miškų urėdija kartu su parodoje dalyvavusiomis miškų urėdijomis tapo vieni iš penkių laureatų geriausiai pasiruošusių parodai ir apdovanoti diplomu “Už didelės aplinkosauginės vertės miškų išsaugojimą bei rekreacinės infrastruktūros miškuose plėtros organizavimą”.
2009 m. VĮ Panevėžio miškų urėdija;
2010 m. Anykščių miškų urėdija;
2011 m.Trakų miškų urėdija - įteiktas apdovanojimas „Už inovacijų priešgaisrinėje miško apsaugoje propagavimą ir diegimą“
2012 m. VĮ Rokiškio miškų urėdija.
Tradicinė miško, medžioklės ir aplinkos paroda „Sprendimų ratas" kasmet suburia vis daugiau dalyvių, lankytojų. Kasmet parodoje atsiveria vis platesnės galimybės pasisemti naujų idėjų, praktiškos informacijos, pamatyti naujas technologijas, pabendrauti su įvairių sričių specialistais. Ši paroda svarbi ir reikalinga visuomenei, miškininkams bei verslui.

Miškų urėdijų dalyvavimas parodoje „Sprendimų ratas“

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2013 10 01
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai