Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Naujienos

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Naujienos

2014 m. rugpjūčio 1 d.

Informacinis pranešimas

Dėl kai kuriose visuomenės informavimo priemonėse pradėto neskelbto informacinio karo prieš Generalinę miškų urėdija prie Aplinkos ministerijos ir generalinį miškų urėdą Benjaminą Sakalauską, po serijos šmeižiančių, pareigūno ir institucijos dalykinę reputaciją menkinančių straipsnių ir reportažų, Generalinė miškų urėdija kreipėsi į Vilniaus apygardos prokuratūrą su prašymu pradėti ikiteisminį tyrimą dėl šmeižto.

Dėl visuomenės informavimą reglamentuojančiuose įstatymuose ir teisės aktuose nustatytų visuomenės informavimo principų nesilaikymo ir nieko bendro su žurnalistų profesine etika neturinčiais informacijos pateikimo būdais Generalinė miškų urėdija kreipėsi į žurnalistų etikos inspektorių.

Visuomenei akivaizdžiai matant, kad teikiama neatitinkanti tikrovės informacija dėl jos gausos ir tyčinio kartojimo yra užsakomojo pobūdžio, neatmestina, jog tai daroma ne be suinteresuotųjų klano užsakymo.

Žinomas politikas birželio 16 dieną tvirtino, kad „Čia - ne Šiaurės Korėja“. Anot generalinio miškų urėdo Benjamino Sakalausko, tai yra pernelyg švelnus situacijos, į kurią stumiamas jis pats, įvardijimas. „Rafinuota egzekucija mano, generalinio miškų urėdo, mano šeimos atžvilgiu primena tėvelių pasakojimus apie 1946-ųjų represijas, vykdytas prieš mūsų šeimą“ - apgailestauja generalinis miškų urėdas Benjaminas Sakalauskas.

Generalinė miškų urėdija

Susiję straipsniai („Verslas ir politika“, Gintautas Kniukšta, Jolanta Tamašauskienė „Išdavystė už pinigus. Ar išsaugosime valstybės turtą? Už kiek bus parduotas generalinis miškų urėdas? http://www.verslaspolitika.lt/isdavyste-uz-pinigus-ar-issaugosime-valstybes-turta-uz-kiek-bus-parduotas-generalinis-misku-uredas/

2014-07-31

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2014 08 01
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai