Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Naujienos

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Naujienos

2014 m. spalio 3 d.

Raseinių miškų urėdijai – „Sprendimų ratas 2014“ lauraiVakar Kaune, Aleksandro Stulginskio universitete įsisuko 7-asis „Sprendimų ratas“ 2014. Šiemet tradicine tapusioje parodoje, kurios viena iš partnerių yra Generalinė miškų urėdija prie Aplinkos ministerijos, be jos dalyvavo net 6 miškų urėdijos: Kėdainių, Raseinių, Kazlų Rūdos mokomoji, Veisiejų, Kauno ir Dubravos eksperimentinė-mokomoji. Pristatydamos konkrečias veiklos sritis urėdijos rungtyniauja eksponatų išradingumu ir svetingumu. Generalinės miškų urėdijos stende visas parodos dienas vyks apvaliosios medienos pardavimo aukcionas testinėje aplinkoje, teikiamos maršrutų į rekreacines miško vietas, sodinukų pardavimo objektus sukūrimo ir kitos konsultacijos.
Žiūri komisijos sprendimu Raseinių miškų urėdija įvertinta už atsakingą požiūrį į valstybinių miškų tvarkymą ir aktyvų dalyvavimą šioje jau tradicine tampančia parodoje, sukančioje vis didesnį sprendimų ratą.
Atidarydamas parodą aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas pastebėjo, kad plečiasi valstybinių miškų ūkyje sprendžiamų klausimų ratas, pasidžiaugė parodoje dalyvaujančiais jauniausiais miško bičiuliais, JMB sambūrio nariais. Anot ministro, sveikintina, kad parodoje savo vietą rado medžioklės atstovai ir parodos debiutantė – Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos.
Miškininkai „Sprendimų rate“ dalyvauja nuo 2008 m. Pernai už šalutinių miško išteklių naudojimo galimybių tinkamą pristatymą parodos „Sprendimų ratas 2013“ diplomu ir medaliu buvo apdovanota Valkininkų miškų urėdija.

Generalinė miškų urėdija

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2014 10 03
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai