Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Naujienos

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Naujienos

2015 m. kovo 25 d.

Skelbiame video filmukų konkurso laureatus, stabdome balsavimą „Facebook“e

Komisija, kuriai pirmininkavo vyriausiasis patarėjas Andrius Vancevičius ir jos nariai – Teisės, personalo ir komunikacijos skyriaus vyriausieji specialistai Medardas Trimonis ir Solveiga Potapovienė, Miško atkūrimo ir apsaugos skyriaus vyriausioji specialistė Eglė Mankevičienė ir Bendrojo skyriaus vyriausioji specialistė Indrė Radžiukynienė džiaugiasi moksleivių entuziazmu pažinti gamtą, mylėti ją ir kurti.

Šaunu, kad konkursui savo kūrinius pateikė ne tik jaunieji miško bičiuliai, bet ir jaunieji policijos rėmėjai iš Kelmės r. Liolių pagrindinės mokyklos. Tai – Telšių apskrities VPK Kelmės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Vilmos Ancikevičienės įdirbis. Pro komisijos akis neprasprūdo, kad kai kurios miškų urėdijos neįstengė suorganizuoti video filmukų konkurso, tačiau tokios kaip Biržų, Panevėžio, Varėnos ir Anykščių pristatė ir po du-tris konkursinius darbus. Apmaudu, kad kai kurių mokyklų pedagogai persistengė „režisuodami“, siekdami tobulumo ir sugadino geras moksleivių idėjas. Sėkmė lydi darbščiausius ir nuoširdžiausius.

Filmuką konkursui pateikė Jašiūnų „Aušros“ gimnazijos skautai. Gimnazistų Konstantino Fedotovo, Karinos Abucevič, Monikos Skirutytės ir kt. pastangos pasiteisino – komisija jų labai poetišką filmuką „Paukščių, pasiilgusių gimtinės, kelionė namo“, išrinko laureatais.

Savo iniciatyva akcijoje dalyvavo ir Jonavos rajono vaikų globos namų moksleiviai. Už gryną pilietiškumą ir stiprų edukacinį užtaisą komisija įvertino šių globos namų 2 šeimynos auklėtinio Aleksandro Krikštapaičio kūrinį.

Už muzikos ir vaizdo sintezę komisiją laureate išrinko Prienų r. Balbieriškio pagrindinės mokyklos jaunųjų miško bičiulių būrelio „Ąžuoliukas“ narės Martynos Marčiukaitytės kūrinį „Kviečiu pavasarį“.

Komisija laureatais už ekologiškus gero inkilo ir paukščių sriubos receptus skelbia Jiezno gimnazijos Prienų JMB sambūrio narių Inesos Ruzgytės ir Dominyko Daunoro kūrinį „Mąstyk žaliai“.

Už neprilygstamą nuoširdumą nugalėtojais išrinkome Biržų miškų urėdijos filmuką – tai Biržų rajono Papilio pagrindinės mokyklos trečiokų kūrinys „Dovana paukščiams“.

Komisijai smagiausias yra Vilniaus miškų urėdijos konkursinis filmukas „Ir vėl pavasaris“- tai Juodšilių „Šilo“ gimnazijos JMB būrelio „Šiliukai“ kūrinys.

Muzikaliausio ir tapybiškiausio filmuko nominaciją skiriame Panevėžio „Vilties“ pagrindinės mokyklos JMB būrelio „Gamtos vaikai“ trečiokų ir septintokų kūriniui – „Paukščiai grįžta namo“.

Už kokybišką vaizdą premijuojame Druskininkų miškų urėdijos konkursinį filmuką - kurorto „Saulės“ mokyklos JMB būrelio narės Vikos Janulevičiūtės kūrinėlį „Paukščiai grįžta namo“.

Ir galiausiai – komisijos nuomone už unikaliausią idėją ir vienintelį multiplikacinį filmuką laureatais išrinkome Viešintų pagrindinės mokyklos - daugiafunkcio centro moksleivių, JMB „Atžalynas“ narių Mėtos ir Gabijos Macijauskaičių kūrinį „Laukiam paukštelių“.

Generalinės miškų urėdijos fanai „Facebook“ paskyroje daugiausiai „patinka“- net 590 – iki šios dienos devintos valandos - skyrė Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos moksleivių, JMB būrelio „Lūšiukai“ narių Danieliaus Kulakovskio ir Roberto Polonskio kūriniui „Sveiki sugrįžę į gimtinę“ . Jis pelno simpatijų prizą.

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2015 03 25
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai