Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Naujienos

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Naujienos

2015 m. birželio 8 d.

Aplinkos dienos apdovanojimų liūtyje – ir miškininkai

Aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas į susirinkusiuosius švęsti ir pagerbti apdovanojamuosius kreipėsi vienu vardu – „aplinkosaugininkai“, nes jis šventai tiki, kad daugeliui aplinkosaugininkų Aplinkos diena yra kiekviena diena. Jis pabrėžė, kad gamta nedaro klaidų- jei kas ir klysta, tai žmogus. Mėgstantis pajuokauti ministras užsiminė ir apie gamtos klaidas, kada dažniausiai omenyje vėlgi turimas žmogus.

Su profesine švente sveikino ir bene vienintelis šventėje dalyvavęs Seimo narys – Artūras Paulauskas. Buvęs aplinkos ministras, o dabar Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas buvo linkęs kalbėti apie vidines grėsmes nacionaliniam saugumui – ekologines grėsmes.

Aplinkos ministerijos Viktoro Bergo 2015 metų premija už ilgametę rezultatyvią veiklą aplinkos formavimo ir aplinkosaugos srityje šiemet paskirta Nijolei-Petronėlei Gulbinienei, Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus direktorei. Kadangi tai pirmoji jos pelnyta premija, moteris minėjo turinti sveiką iliuziją, kad gal ir ne veltui gyveno. Pažymėti buvo ir kiti pretendentai į prestižinę premiją – tarp jų – Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos Apsaugos ir tvarkymo skyriaus vedėjo pavaduotojas dr. Romas Pakalnis.

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Juozo Virbicko 2015 m. premija už nuopelnus žuvininkystės mokslo, visuomenės švietimo, tausojančio žuvų išteklių naudojimo srityje paskirta Gamtos tyrimų centro Ekologijos instituto Jūrų ekologijos laboratorijos vyresniajam mokslo darbuotojui dr. Linui Ložiui. Jis aplinkos ministrui įteikė 5 dalių studiją apie dabar labai daug diskusijų keliantį gyvūną – kormoraną – idant priimant sprendimus nebūtų išradinėjamas dviratis.

Už sąžiningą darbą per 25 nepriklausomos Lietuvos metus aplinkos ministro vardinės dovanos – šveicariški, atitinkantys NATO standartus laikrodžiai- įteikti VĮ Telšių miškų urėdijos miškų urėdui Bronislovui Baniui ir VĮ Kazlų Rūdos mokomosios miškų urėdijos Jūrės girininkijos eigulei Sigitai Subačienei.

Pirmą kartą šiemet Aplinkos ministerija teikė Lietuvos aplinkos apsaugos medalius – anot aplinkos viceministro Lino Jonausko, brangius išskirtinumu apdovanojimus geriausiems aplinkos apsaugos inspektoriams.

Už gerus darbo rezultatus aplinkos ministro padėkos įteiktos net 60 sistemos darbuotojų, tarp jų ir Generalinės miškų urėdijos prie Aplinkos ministerijos Miško atkūrimo ir apsaugos skyriaus vyriausiajai specialistei Eglei Mankevičienei, Vilniaus miškų urėdijos Migūnų girininkijos girininkui Francui Jakubovskij ir Švenčionėlių miškų urėdijos vyriausiajam miškininkui Sigitui Švereikai.

Švenčiantiems profesinę šventę koncertavo Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) bigbendas su vokalistu Jurgiu Brūzga.

Generalinės miškų urėdijos informacija

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2015 06 08
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai