Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Naujienos

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Naujienos

2015 m. rugpjūčio 12 d.

Aptartos biokuro (skiedros) pardavimo perspektyvos

Miško resursų ir prekybos mediena skyriaus vedėjas Gintaras Paltanavičius ir vyriausioji specialistė Lina Sindaraitė susitiko su Energijos išteklių biržos „Baltpool“ Verslo linijos (biokuro) vadovu Vaidotu Jonučiu.
Susitikimo metu buvo aptarti šių metų I pusmečio VĮ miškų urėdijų per Energijos išteklių biržą sudarytų ir sėkmingai įvykdytų sandorių rezultatai.

VĮ miškų urėdijos iki šiol Energijos išteklių biržoje gali dalyvauti tik savaitės ar mėnesio sandoriams sudaryti, todėl Generalinė miškų urėdija šių metų liepos mėnesį kreipėsi į „Baltpool“ su prašymu VĮ miškų urėdijoms sudaryti vienodas konkurencines sąlygas kitų biokuro pardavėjų atžvilgiu dalyvauti Energijos išteklių biržoje ir suteikti joms teisę sudaryti ketvirčio ir pusmečio pristatymo laikotarpių sandorius.

Vaidotas Jonutis apžvelgė VĮ miškų urėdijų galimybes perkelti jas į aukštesnę biokuro (skiedros) pardavimo kategoriją ir pasidomėjo rezervuotais biokuro kiekiais VĮ miškų urėdijose šių metų II pusmečiui.
Generalinio miškų urėdo įsakymu miškų urėdijose 2015 m. II pusmečiui rezervuota miško kirtimo atliekų ir malkinės medienos pardavimui Energijos išteklių biržoje ir malkinės medienos kiekis, reikalingas balansuoti nelauktus, galimus drastiškus trumpalaikius kainų pasikeitimus.

Pasak Gintaro Paltanavičiaus, VĮ miškų urėdijos turi pakankamai patirties vykdant miško ruošą ir gaminant skiedrą bei yra finansiškai patikimos, todėl galėtų būti priskiriamos patikimiausių dalyvių – pardavėjų - kategorijai. VĮ miškų urėdijos turi visas galimybes užtikrinti biokuro (skiedros) poreikį šilumos energijos gamybai.

Generalinės miškų urėdijos informacija

Daugiau informacijos – Miško resursų ir prekybos mediena skyriaus vyriausioji specialistė Lina Sindaraitė, tel. 8-5-2750588

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2015 08 12
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai