Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Naujienos

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Naujienos

2015 m. rugsėjo 3 d.

Dar yra laisvų mokamos medžioklės vietų

Profesionalios medžioklės plotuose įgyvendinamos specialios medžiojamųjų gyvūnų populiacijų gausinimo ir reguliavimo priemonės, plėtojamas medžioklės turizmas, Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklių nustatyta tvarka organizuojamos mokamos medžioklės. Mokamose medžioklėse gali dalyvauti ribotas kviečiamų medžiotojų skaičius.
Visus medžiotojus, norinčius sumedžioti stirninų, šernų, tauriųjų elnių ar kitų medžiojamųjų gyvūnų, kviečiame registruotis užpildžius užsakymo formą. Ją rasite VĮ miškų urėdijos, prižiūrinčios profesionalios medžioklės plotus, internetiniame puslapyje.

Patogiausias būdas norint pasirinkti profesionalios medžioklės plotus tvarkančią VĮ miškų urėdiją ir užsiregistruoti dalyvauti pageidaujamoje medžioklėje yra prisijungti per Generalinės miškų urėdijos internetinį puslapį (www.gmu.lt/ informacija / registracija medžioklei). Šiame puslapyje pasirinkę nuorodą VĮ miškų urėdijos, kurios organizuojamoje medžioklėje norite dalyvauti, būsite iš karto nukreipti į jos internetinį puslapį.

Pinigus medžiotojai už medžioklės organizavimą, nušautus žvėris ir trofėjus moka miškų urėdijai, kuriai medžioklės plotai, kaip ir miškai, patikėti valstybės. Girininkijų darbuotojų, dažniausiai patyrusių jėgerių, pareiga – prižiūrėti šiuos medžioklės plotus ir visą medžioklės ūkį, organizuoti medžiokles ir teikti sutartas paslaugas medžiotojams.
Miškininkai prižiūri medžioklės bokštelius, kurie gamtoje pūva ir griūva, pasirūpina žvėrių šėryklomis, laižyklomis ir pašarais. Paprastai žvėris miškininkai šeria tik prasidėjus baltajam badui, kitais metų laikais žvėrys maisto susiranda patys. Tačiau jo turi būti, kitaip žvėrys nušlamš ir miškus, ir ūkininkų laukus. Tam profesionalius medžioklės plotus turinčios miškų urėdijos kasmet įdirba ir įvairiomis grūdinėmis kultūromis užsėja po keliasdešimt hektarų žemės pamiškėse ir miško aikštelėse.
Malonių įspūdžių medžioklėje Jums linki Generalinė miškų urėdija.

Generalinės miškų urėdijos informacija
Daugiau informacijos – Miško atkūrimo ir apsaugos skyriaus vedėjas Darius Stonis, tel. 8-5-2752587

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2015 09 03
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai