Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Naujienos

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Naujienos

2015 m. rugsėjo 10 d.

Šalies valstybiniuose miškuose pagaminta mediena vežama laikantis reikalavimų

Vakar, rugsėjo 9 dieną, Generalinės miškų urėdijos mobilioji miško kontrolės grupė kartu su Valstybine kelių transporto inspekcija vėl vykdė projektą „Mediena“ ir kelyje Kaunas – Zarasai tikrino medieną vežantį transportą
Patikrinus valstybiniuose miškuose pagamintą medieną vežantį transportą, dokumentų pildymo, medienos klasifikavimo ar tūrio apskaitos pažeidimų nenustatyta. Viena iš patikrintų transporto priemonių netgi turėjo svorio nustatymo mechanizmus, todėl tai palengvino darbą kelių transporto inspekcijos pareigūnams.

Valstybinė mokesčių inspekcija šiemet pradėjo vykdyti projektą „Mediena“, prie kurio prisijungė Generalinė miškų urėdija, Valstybinė miškų tarnyba, Valstybės sienos apsaugos tarnyba, Muitinės departamentas, Valstybinė kelių transporto inspekcija, Policijos departamentas, Valstybinė darbo inspekcija ir kitos suinteresuotos institucijos. Projekto „Mediena“ tikslas – užtikrinti medienos pardavimo pajamų apskaitymą, mokesčius mažinančių atskaitymų pagrįstumą ir teisingą mokesčių apskaičiavimą, deklaravimą ir savalaikį mokėjimą.
Valstybinė mokesčių inspekcija pažymi, kad šiemet projekto metu planuojama tikrinti privačių miškų savininkus. Kaip atskira projekto tikslinė grupė įtraukti miškotvarkos projektus rengiantys gyventojai, nes jų vykdomos veiklos rodikliai, pradėti analizuoti dar iki projekto pradžios, sukėlė įtarimų, kad minėtą veiklą vykdantys asmenys galimai apskaito ir deklaruoja ne visas gautas pajamas.

Mobilioji miško kontrolės grupė medienos gabenimo transporto patikrinimus pasiruošusi vykdyti ne tik rytoj, bet ir nuolatos.
Primename, kad pastebėję neteisingą medienos klasifikavimą ar įtarę nelegalius miško kirtimo ar medienos gabenimo atvejus, galite kreiptis telefonu (8 5) 2734021 arba informuoti elektroniniu paštu info@gmu.lt. Pranešimą gavusi Generalinė miškų urėdija operatyviai organizuos informacijos patikrinimą, o mobilioji miško kontrolės atliks tyrimą.

Generalinės miškų urėdijos informacija
Daugiau informacijos – Miško resursų ir prekybos mediena skyriaus vyriausiasis specialistas Vaidotas Misiūnas, (8 5) 275 0588

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2015 09 10
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai