Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Naujienos

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Naujienos

2015 m. spalio 2 d.

Parodos „Sprendimų ratas“ apdovanojimas – Tauragės miškų urėdijai

Aštuonerių metų kelią nuėjusioje miško, medžioklės, aplinkos ir gyvulininkystės technologijų parodoje miškas išlieka pagrindine tema, tad miškų urėdijų ekspozicijos sutraukia didžiausią lankytojų srautą. Miško pažiūrėti atėjusius šiemet Biržų miškų urėdija supažindina su medienos ruošos raida, druskininkiečiai pristato garsųjį savo miško muziejų – mokymo ir informacijos centrą „Girios aidas“. Šakių miškų urėdijos ekspozicijos tema – miško apsauga ir rekreacija, Švenčionėlių – komercinių medžioklės plotų priežiūra. Tauragės miškų urėdijai teko biokuro ruošos urėdijoje tema. Šių penkių miškų urėdijų stendai įsikūrė atsinaujinusiose 2-ojo parodos paviljono erdvėse, miško sodmenis eksponuojančios Dubravos eksperimentinė mokomoji ir Kauno miškų urėdijos – paviljono prieigose. Išmaniais ir stilingais ekspozicijos sprendimais išsiskyrusios Tauragės miškų urėdijos pastangos šiemet įvertintos „Sprendimų rato“ medaliu, kurį iš parodos šeimininko, Aleksandro Stulginskio universiteto rektoriaus prof. Antano Maziliausko rankų atsiėmė Tauragės miškų urėdas Robertas Piečia.

Pernai apdovanojimą pelnė Raseinių miškų urėdija už atsakingą požiūrį į miško apsaugą ir aktyvų dalyvavimą parodose „Sprendimų ratas“. Parodos „Sprendimų ratas 2013“ organizatorių padėką pelnė Kazlų Rūdos mokomosios miškų urėdijos miškų urėdas Linas Bužinskas už nuoširdžią pagalbą rengiant miškininkus. Parodos „Sprendimų ratas 2012“ eksponatų vertinimo komisijos sprendimu, parodos medalis atiteko Rokiškio miškų urėdijai už darnaus miškininkavimo propagavimą.
Miškų urėdijos įsisuko į bendrą parodos veiklų ratą dar jos debiuto metais, 2008-aisiais. Išmoningai paruošti stendai su svetingais miškininkais tapo neatsiejama parodos dalimi ir jos traukos taškais, kur užeinama ne tik pasikonsultuoti, bet ir pasižmonėti. Miškininkai yra tarsi tiltas tarp žmogaus ir miško, todėl be svarbiausių ir būtinų darbų miškui, dirbame ir žmogui.

Generalinės miškų urėdijos informacija

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2015 10 02
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai