Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Naujienos

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Naujienos

2015 m. spalio 15 d.

Vaikų namų auklėtiniams – įmonių dienos miškų urėdijose

Daugelis urėdijų su vaikų globos įstaigomis turi jau nusistovėjusių, tamprių ryšių. Kaišiadorių miškų urėdo Stasio Truskausko rūpesčiu Paparčių Šv.Juozapo vaikų globos namų auklėtiniams, kuriais miškininkai ne pirmi metai rūpinasi, įmonės diena bus surengta spalio 28 dieną. Biržų miškų urėdija spalio 28 d. įmonėn kviečia Medeikių vaikų globos namų "Vaiko užuovėja", o spalio 30 d. - Pasvalio rajono Grūžių vaikų globos namų auklėtinius. Švenčionėlių miškų urėdija, bendraujanti su Švenčionėlių socialinių paslaugų centro ugdytiniais jiems įmonės duris atvers lapkričio pradžioje. Jurbarko miškų urėdija, niekada neatsakanti Viešvilės vaikų namų globotiniams, sutinka vaikams aprodyti medelyną nuo spalio 20 d. iki 25 dienos ir panašiu metu lapkritį. Rokiškio miškų urėdija socialinio projekto „Įmonių dienos vaikams ir su vaikais“ metu planuoja lapkričio viduryje priimti Obelių vaikų globos namų globotinius. Nemenčinės miškų urėdija projektą įgyvendins su VŠĮ Vaikų ir paauglių socialinio centro auklėtiniais paskutinę spalio savaitę, kada jie atostogaus. Kupiškio miškų urėdija spalio 27 dieną priims Šv. Kazimiero vaikų globos namų vaikus. Raseinių miškų urėdija jau sutarė su rajono vaiko globos namais, kad spalio 29 d. galėtų juos supažindinti su miškininko darbu. Marijampolės miškų urėdija įmonės dieną rengia Vaiko tėviškės namų auklėtiniams.

Nors projekto organizatoriai siūlo rasti darbų, kuriuos globotiniai galėtų patys atlikti, įpusėjęs ruduo nėra tinkamas laikas įtraukti vaikus į talkas, todėl miškininkai sukasi iš padėties organizuodami vaikų namų auklėtiniams naujų įspūdžių, reginių. Druskininkų miškų urėdija globos namų auklėtiniams aprodys savo garsųjį miško muziejų „Girios aidas“, Vilniaus miškų urėdija pakvies į vienintelį ir unikalų gamtos muziejų Vilniaus mieste ir apskrityje ir urėdijos kiemelyje esantį dendrologinį sodelį. Nors Šiaulių miškų urėdijos medelyne jau baigėsi atvirų vartų savaitė, vaikams specialiai bus surengta atvirų vartų diena.
Jonavos miškų urėdijoje vaikų namų auklėtiniai laukiami jau rytoj. Miškininkai, puoselėdami gražią vaikų ir įmonių susitikimų tradiciją, viliasi, kad suteiks vaikų namų auklėtiniams ryžto ir drąsos renkantis profesiją.

Generalinės miškų urėdijos informacija

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2015 10 15
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai