Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Naujienos

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Naujienos

2015 m. gruodžio 4 d.

Susitikimas su Energijos išteklių biržos vadovybe

Baigiantis pirmiems, pasižymintiems VĮ miškų urėdijų sudarytų biokuro sandorių gausa, metams, Generalinėje miškų urėdijoje įvyko valstybinių miškų ir Energijos išteklių biržos atstovų susitikimas.
Susitikime dalyvavo generalinio miškų urėdo pavaduotojas Gintaras Visalga, Miško resursų ir prekybos mediena skyriaus vedėjas Gintaras Paltanavičius, vyriausioji specialistė Lina Sindaraitė, VĮ Švenčionėlių miškų urėdijos miškų urėdas Nauris Jotautas, Tauragės miškų urėdijos miškų urėdas Robertas Piečia, Valkininkų miškų urėdijos miškų urėdas Arvydas Strazdas ir Energijos išteklių biržos „Baltpool“ generalinė direktorė Laura Žalaitė kartu su biržos Biokuro verslo linijos vadovu Vaidotu Jonučiu.

Susitikimo metu buvo aptarti besibaigiančių 2015 metų VĮ miškų urėdijų per Energijos išteklių biržą sudarytų ir sėkmingai įvykdytų sandorių rezultatai. VĮ miškų urėdijų miškų urėdai apžvelgė kai kuriuos iškylančius keblumus siekiant sėkmingai sudaryti ar įgyvendinti sandorius, todėl pasiūlė atlikti reikalingus teisės aktų pakeitimus.
Vienas iš svarbiausių miškų urėdijų vadovų klausimų Energijos išteklių biržos vadovybei buvo pateiktas apie vienodas konkurencines sąlygas su kitais biokuro tiekėjais bei visų energiją gaminančių katilinių dalyvavimą biržoje.

Diskusijų metu buvo pasiūlyta trumpinti biokuro aukciono laiką iki pusės valandos, taip pat inicijuoti šildymo sezono metu prailginti katilinių darbo laiką.
„Baltpool“ vadovė taip pat apžvelgė VĮ miškų urėdijų galimybes pereiti į aukštesnę pirkėjų kategoriją ir sudaryti ketvirčio ar pusmečio pristatymo laikotarpių sandorius.
Pasak Gintaro Visalgos, VĮ miškų urėdijos turi pakankamai patirties vykdant miško ruošą ir gaminant skiedrą, todėl konstruktyvaus darbo su Energijos išteklių birža dėka, bus išspręstos visos iškylančios problemos, o biokuro tiekimas į katilines ateinančiais metais bus gausesnis ir sėkmingesnis.
VĮ miškų urėdijos turi visas galimybes užtikrinti Biokuro (skiedros) poreikį šilumos energijos gamybai.

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2015 12 04
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai