Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Naujienos

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Naujienos

2015 m. gruodžio 18 d.

Lietuvos miškų urėdijos sveikina Lietuvos žmones su artėjančiomis šventėmis ir kviečia ateiti pasiimti eglės šakų

Jau šiandien, gruodžio 18-ąją, miškų urėdijos visoje Lietuvoje dalins eglių šakas, kvies saugoti gamtą ir išradingai puošti namus gražiausioms metų šventėms. Miškininkai džiaugiasi, kad visuomenė tampa vis labiau atsakinga ir renkasi jų dovanojamas šakas.
Ta proga urėdijų darbuotojai nori pasveikinti visus Lietuvos žmones ir kviečia ateiti pasiimti žaliaskarės šaką ir didžiuosiuose miestuose, ir mažesniuose miesteliuose. Šakų bus daugiau, nei 100 000!
Gerbiamieji, tegul jūsų Kalėdos būna turtingos šeimynine meile, šiltos draugyste, laimingos gyvenimo pilnatve ir papuoštos kvapnia eglutės šakele.
Nekirskite jauno eglutės medelio, suteikite galimybę jam išaugti ir subręsti, geriau ateikite į nurodytas vietas ir mes jums padovanosime kvepiančią mišku eglės šakelę.
Pagarbiai, VĮ Valkininkų miškų urėdas Arvydas Strazdas

Padarėm dar vieną kelionę kartu
Dangum apie saulę žvaigždėtu ratu.
Bet šviesos negęsta. Sustot nevalia.
Keliausim toliau ta erdve didžiule.
/V. Mykolaitis – Putinas/
Mieli miškininkai ir miško bičiuliai,
Lai nutolsta bloga nuotaika, rūpesčiai. Linkime Jums geros sveikatos, kad lydėtų geri, Jums artimi ir brangūs žmonės. Su šv. Kalėdomis ir Naujaisiais 2016 metais.
VĮ Veisiejų miškų urėdijos administracija

Gražia tradicija tapo Generalinės miškų urėdijos kasmet organizuojamas renginys „Parsinešk Kalėdas į savo namus“, kurio metu visos Lietuvos miškų urėdijos darbuotojai miestų bei miestelių aikštėse dovanoja gyventojams kalėdines medžių šakas. Nustatyta vieninga visai Lietuvai renginio data ir laikas – gruodžio 18 d. nuo 15 val.
VĮ Dubravos eksperimentinės-mokomosios miškų urėdijos miškininkai puošimui paruoštas eglių šakas gyventojams dovanos gruodžio 18 d. nuo 15 val. Kauno miesto Rotušės aikštėje. Eglišakių dalinimo renginyje gyventojai galės susipažinti ir su eksperimentinės-mokomosios miškų urėdijos veikla.
Šiais metais prieškalėdinis miškininkų renginys papildytas dovanėlių įteikimo akcija vaikų globos įstaigų vaikams. VĮ Dubravos eksperimentinės-mokomosios miškų urėdijos darbuotojai su dovanėlėmis lankysis Lietuvos samariečių bendrijos Kauno skyriaus Kauno rajono Vaikų dienos centre „Užuovėja“, įsikūrusiame Laumėnų k., Kauno r.
VĮ Dubravos eksperimentinės-mokomosios miškų urėdijos miškininkai
Tegul šventinė nuotaika, pripildžiusi širdis šviesos, džiaugsmo ir viltingo laukimo, neapleidžia Jūsų visus metus. Lai ateinančiais metais Jus lydi puikios idėjos, energija ir gerovė.
Šia gražia akcija siekiama tausoti mūsų visų gamtą, nekirsti eglučių, o namus pasipuošti eglės šakele. Medis - tai gyvybė... Kviečiame visus gruodžio 18 dieną 15 val. į Alytaus miesto Rotušės aikštę „Parsinešti Kalėdas į savo namus“.
VĮ Alytaus miškų urėdijos miškininkai

Šv. Kalėdos – didelių ir mažų stebuklų metas. Metas, kai aplink tvyro ypatinga nuotaika, meilė ir gerumas. Kiekvienas mūsų gali būti kalėdinio stebuklo kūrėju. Ateities kartoms išsaugotas medis – taip pat stebuklas. Juk nėra nieko kilniau už išsaugotą gyvybę, už suteiktą galimybę. Todėl nuoširdžiai visus kviečiu gruodžio 18 d. ateiti į akcijos ,,Parsinešk Kalėdas į savo namus“ vietas, kuriose miškininkai dalins kalėdines eglių šakas. Parsinešę į savo namus kvapnią miško dalelę, jaukiai papuošite savo gyvenamąją aplinką, prisidėsite prie gamtos išsaugojimo. Linksmų, džiaugsmingų artėjančių Didžiųjų Metų Švenčių!
Biržų miškų urėdas Romanas Gaudiešius
Švenčių nuojauta tokia stipri... Ji tarsi vainikuoja visų metų darbus, rūpesčius ir gražiausias svajones... Ir nesvarbu, jeigu ne visos išsipildė. Svarbiausia, kad išlieka noras ir toliau būti stipriems, ambicingiems, siekiantiems tobulumo viršūnių...
Džiaugsmingų Šv. Kalėdų ir sėkmingų Naujųjų Metų!
Taip pat noriu paraginti ateiti gruodžio 18 d. 15.00 val. prie Varėnos rajono savivaldybės ir parsinešti į savo namus po eglės šaką.
VĮ Varėnos miškų urėdas Tomas Bazevičius
Artėjančių švenčių proga, linkime daugiau nuoširdžių šypsenų, supratimo ir gerumo vienas kitam. Lai šios Kalėdos į Jūsų namus atneša jaukumą, šilumą ir džiugesį.
VĮ Rietavo miškų urėdija

Prasmingų ir svarių darbų!
Drąsių idėjų ir lengvos laimės rankos!
Atvirumo viskam, kas nauja!
Šilumos ir jaukumo Jūsų namams!
Ir paties gražiausio Kalėdų stebuklo!
Miškininkai kviečia šių metų gruodžio 18 d. (12:00 val. - 17:00 val.) visus ateiti į Tauragės miesto aikštę prie pilies ir Šilalės miesto aikštę prie savivaldybės kur bus dalinamos žaliaskarių eglių ir pušų šakos. Tikimasi, kad kaip ir kasmet ši akcija ne tik daugybei namų suteiks šventinio jaukumo, bet ir padės išsaugoti mūsų žaliuojančius miškus.
VĮ Tauragės miškų urėdijos miškų urėdas Robertas Piečia

Stabtelkime kasdieninių darbų sūkuryje, pasidžiaukime nuveiktais darbais, pabūkime su mums brangiais žmonėmis, pasidalinkime su Jais šventine nuotaika.
Šiltų ir gražių Šv. Kalėdų ir naujųjų Metų Jums linki Švenčionėlių miškininkai! Teišsipildo visa, ko Jums švenčių proga palinkės!

Ateikite gruodžio 18 dieną − dovanosime Jums ne tik eglių ir pušų šakas, bet ir nuoširdžią šypseną bei gerą žodį. Tikimės, kad šios šakos papuoš daugelį namų, sukurs šventinę nuotaiką ir padės apsaugoti šimtus miškuose augančių eglučių.

Švenčionėlių miškininkai
Mielieji, kaip mažos sėklytės užauga dideliais medžiais,
Taip vidiniai siekiai – kilniais tikslais,
O nuoseklus darbas – lauktais pasiekimais.
Gerų ateinančių metų!
Pakruojo miškininkų vardu, vyr. miškininkas Virginijus Kacilevičius

Kiekvieni nauji metai atneša naujus tikslus, idėjas ir viltis. Sveikindami Šv. Kalėdų Ir Naujųjų metų proga linkime visa tai įgyvendinti.

„Išsaugok eglelę, parsinešk šakelę“. Kviečiame Jus dalyvauti akcijoje „Parsinešk Kalėdas į savo namus“!
VĮ Kėdainių miškų urėdijos urėdas Juozas Girinas

Mielieji,
Sveikiname visus su artėjančiomis šventėmis ir norime palinkėti šviesių bei ramių Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų. Tegul Jūsų namuose šviečia vilties šviesa, o prasmingi darbai ir gražios idėjos džiugins mus.
Miškininkai kviečia saugoti gamtą, puoselėti miškus, ugdyti kūrybingumą, o namus papuošti žalia, kvapnia Eglės šaka, ateikite ir parsineškite Kalėdas į savo namus.
Su geriausiais linkėjimais, VĮ Šilutės miškų urėdas Vaidas Bendaravičius

Ir vėl naujas laiko slenkstis... Tegul dar ilgai šventinė nuotaika, prikildžiusi širdies šviesos, džiaugsmo ir viltingo laukimo, nepalieka Jūsų. Linkime visada jausti dienos vertę, žinoti savo svajones ir jas įgyvendinti. Tebūnie ateinantys metai dosnūs prasmingais darbais, turtingi sėkme ir asmenine laime. Lai Jus lydi naujos idėjos, gerovė ir stipri sveikata.

Kalėdos gali būti be sniego, tačiau ne be kalėdinės eglutės. Be jos daugelis mūsų neįsivaizduojame šios šventės. Bet švęsti reikia be skriaudos kitam − ne tik žmogui, bet ir miškui. Papuošta eglės šaka − ne mažiau graži ir ne mažiau kvepia, nei kalėdinė eglutė. O svarbiausia, jog ji nieko nekainuoja. Nei žmogui, nei miškui.
Ukmergės miškų urėdas Vigantas Kraujalis

v Mieli Lietuvos žmonės,
Prabėgant metams skaičiuokime ne datas ir praeinantį laiką – skaičiuokime savo darbus, pasiekimus, idėjas ir žvelkime į ateitį džiaugdamiesi atėjusia šiandiena. Jaukių Šventų Kalėdų, šviesos, skalsos, laimės ir sveikatos linkime Jums kiekvieną besibaigiančių ir ateinančių metų dieną ir kviečiame apsilankyti gruodžio 18 d. organizuojamojoje kalėdinių eglučių šakų dalinimo akcijoje „Parsinešk Kalėdas į savo namus“. Mišku kvepinti šventės laukimo dalelė ne tik papuoš Jūsų namus, bet ir padės išsaugoti tūkstančius miško žaliaskarių.
VĮ Tytuvėnų miškų urėdijos miškininkų kolektyvas

Kalėdų džiaugsmas jau skamba širdyse, svajonės žėri mintyse
Tegul problemos ir rūpesčiai neužgoš sielos ramybės.
Jaukių ir džiaugsmo kupinų Šv. Kalėdų
Jums linki VĮ Kauno miškų urėdijos kolektyvas.
Visus miestiečius š. m. gruodžio 18 d. 15 val. tikimės sutikti ne miške, o Kaune, Savanorių pr. 371 (prie Kauno rajono savivaldybės), kur miškininkai dalins eglių šakas ir kvies parsinešti Kalėdas į savo namus.
Kauno miškų urėdas Edmundas Kovalčikas

Medis lietuviui simbolizuoja gyvybės pradžią, augimą, jis svarbus įvairių švenčių akcentas. Šv. Kalėdų spindesys ir jaukumas neįsivaizduojamas be papuoštos mišku kvepiančios eglutės ar eglės šakos. Linkiu, kad žaliaskarių kvapas suteiktų Jums ramybės, džiaugsmo ir laimingos būtų visos metų dienos.
Džiaukimės augančiomis eglutėmis miškuose, savo kiemuose, o savo namus papuoškime eglės šaka, kuri kvepia mišku kaip ir eglutė.
Kviečiu visus gruodžio 18 – ąją ateiti ir parsinešti kalėdinę eglės šaką, o su ja ir Kalėdas į savo namus.
VĮ Marijampolės miškų urėdas Kęstutis Bielskus

Tegul būna artėjančios šv. Kalėdos ramiu stabtelėjimu, jaukia ir šviesia akimirka, atspirties tašku ateities darbams.
Ruošiantis šventėms skatiname visus būti originaliais, kūrybiškais ir tuo pačiu prisidėti prie gamtos išsaugojimo. Tad kviečiame gruodžio 18 d. ateiti parsinešti dovanojamų eglės šakelių, iš jų sukurti gražiausių, netikėčiausių kompozicijų, kurios džiugins namiškių ir svečių akis ir širdis. Žalią eglutę palikime augti miške, kad ji dar ilgai džiugintų žmones, suteiktų prieglobstį žvėreliams ir paukšteliams.
Gražių ir prasmingų Jums šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų.
VĮ Raseinių miškų urėdija
Laimingi tie, kurie kvėpuoja lengvai, džiaugiasi paprastai ir jaučiasi reikalingi.
Tad linkime pasidžiaugti paprastais dalykais, pasitelkti fantaziją, pasinaudoti mūsų dovanojamomis šakomis ir susikurti savo namuose šventinę nuotaiką. O augančiomis eglutėmis žavėkimės gamtoje. Linksmų ir prasmingų švenčių !
Trakų miškų urėdas Vygantas Mierkis

Gerbiamieji,
Ramybės palaima, vilties grožis, meilės dvasia, tikėjimo paguoda - lai tai būna pačios tikriausios Kalėdų dovanos, pasieksiančios kiekvienus namus. Tegul šis šventinis laikotarpis būna nors menkas atokvėpis ir mūsų Motinai Žemei, kasdien kenčiančiai nuo žmogaus rankos, todėl maloniai prašome visus neniokoti gamtos, nekirsti eglių ir gruodžio 18 d. ateiti pasiimti Jums dovanojamų žaliaskarių šakų. Šilčiausi sveikinimai ir gražiausi linkėjimai Šv. Kalėdų proga.
VĮ Šakių miškų urėdijos miškų urėdas Sigitas Tamošaitis

Nors už lango dar vis trūksta sniego ir šaltuko. Bet didžiosios metų šventės ateina su dideliu trenksmu ir geromis emocijomis. VĮ Anykščių miškų urėdijos kolektyvas nori kiekvienam iš Jūsų palinkėti, kad šios šventės būtų kitokios, jaukesnės, šiltesnės. Kad visi vargai pasibaigtų su paskutiniąją šių metų akimirka. Ir kad kiekvienas pasijaustų kaip vaikas kabindamas patį gražiausią žaisliuką ant eglės šakos .
Žiemos šventėms parnešdami eglės šaką į namus, kartu su ja parsinešite miško tyrumą ir kalėdų jaukumą. Nekirskite mažos ir gležnos eglutės, kuri gali užaugti į didingą žaliaskarę. Geriau sudalyvaukite gruodžio 18 d. jau septintus metus vykstančioje akcijoje „Parsinešk Kalėdas į savo namus“.
Stebuklingų ir jaukių švenčių ir iki susitikimos akcijoje!
VĮ Anykščių miškų urėdija

Maža eglutė – tai galingo miško ateitis.
O gal užtenka tik šakelės – eglės dovanos,
Ir jaukūs bus namai – ir nenuskriausi tu gamtos.

Gražiausios metų šventės – tai Kalėdos.
Ar laukiama ir geidžiama – o gal kai kam tik vienos bėdos?

Kai kam gal sumaištis ir stresas,
Vis skubėti reikia.
Reklamos visos šaukia –
„Pirk, vartok! nors ir nereikia...

Ar dovanos, perkrautas stalas mums svarbiausia?
Kasdien dabar juk valgom pyragus...
Nebenustebinsi net vaiko valgiais nuostabiausiais,
Dažnai ir kasdienybėj dovanojame žaislus.
Sustokim, pamąstykim valandėlę,
Tikroji šventė – tai namų dvasia...
Kur jaukiai jaučiasi visi čia susiėję,
Tėvai, vaikai ir vienišas kaimynas rado vietą čia.
Prisimename visa, kas svarbaus įvyko mums šiais metais,
Ką gero ar skaudaus mums atvežė likimo ratai.
Prisimenam išėjusius anapilin – jiems ant lėkštelės padedam šakelę,
O gal aplankė džiaugsmas šeimą- gimė kūdikėlis – jis miega ant mamos rankelių.
Kalėdos – metas susieit, pabūt kartu.
Atleisti nuoskaudas, pradžiugint artimą geru žodžiu.
Pasidalinti rūpesčiais, džiaugsmais, aptart kiek nuveikta darbų,
Tiesiog... pabūt, ramiai pasiklausyt vieniems kitų...
Linkiu, kad ta dvasia Kalėdų neaplenktų kiekvienų namų,
Kad būt juose daug šypsenų ir juoko,
Kad būtų čia gyventi gera ir jauku,
Ir dvasios tos užtektų mums iki kitų Kalėdų!

Gerų, linksmų, jaukių Jums ir visam Generalinės urėdijos kolektyvui Kalėdų.
Pagarbiai,
VĮ Utenos miškų urėdė Aurelija Jočienė

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2015 12 18
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai