Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Naujienos

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Naujienos

2016 m. vasario 2 d.

Ant „Gazelė 2015“ garbės pakylos - Zarasų urėdija

„Įėjus į salę susidaro labai geras įspūdis. Jūsų yra daug, netelpate į tradicines sales. Jūs - mūsų valstybės ekonomikos gyvastis, nes net 99 procentai visų šalies įmonių yra smulkios ir vidutinės“, - taip šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino apie 800 smulkaus ir vidutinio verslo atstovų, praėjusį penktadienį susirinkusių į sostinės parodų ir kongresų centrą „Litexpo“.

Mostelėjusi į „Gazelės“ ženklą Lietuvos Prezidentė pabrėžė, kad smulkios Lietuvos įmonės ne vaikšto, o šuoliuoja - valstybei irgi labai svarbu būti greitai, prisiderinti prie besikeičiančių sąlygų ir išpešti iš to naudos. Tad, anot Prezidentės, tenka viltis, kad valstybė irgi judės į priekį tokiais šuoliais, kaip ir smulkusis verslas.

Renkant eikliausiai augančias įmones „Gazelės“ apdovanojimams pagrindiniai kriterijai yra naujovės, inovacijos ir pažanga. Kartu stebima, kiek per metus paauga smulkių ir vidutinių įmonių apyvarta bei pelnas.
Verslo žinios“, organizuojančios šį konkursą, stebėjo ketverių – 2011-2014 metų - duomenis. Svarbu, kad 2011-aisiais metais įmonės apyvarta būtų ne mažesnė kaip 30-40 mln. eurų, o 2014-aisiais turėjo uždirbti pelną. O apyvartos augimas per ketverius metus turi būti ne mažesnis kaip 20 proc.

Šiemet „Gazelės“ apdovanojimas iškeliavo į Kauną – “Metų gazelės apdovanojimas“ atiteko didmeninei grūdų prekybos įmonei „Agrosfera“. Jos apyvarta per ketverius metus išaugo daugiau kaip 4300 proc.
Įdėmiai buvo vertinami ir kiti ne ką mažiau svarbūs kriterijai – skaidrumas ir viešumas. Arbitru šiose varžytuvėse buvusi konkurso partnerė Valstybinė mokesčių inspekcija įmones vertino ir pagal tai, ar moka visus įstatymais nustatytus mokesčius, ar jų mokamas darbo užmokesčio vidurkis yra ne žemesnis nei paprastai moka regiono įmonės, užsiimančios panašia veikla.

Generalinės miškų urėdijos informacija
Daugiau informacijos – Zarasų miškų urėdas Rimantas Jurevičius, tel. 8-686-63318

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2016 02 02
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai