Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Naujienos

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Naujienos

2016 m. rugsėjo 2 d.

Paskirtas naujasis Alytaus miškų urėdas

Išvežimo baro technikas Alytaus miškų ūkyje – toks yra pirmasis miškų ūkio inžinieriaus kvalifikaciją tuometinėje Lietuvos žemės ūkio akademijoje įgijusio Š.Antanevičiaus darbinės biografijos įrašas. Jau po pusmečio jis paskirtas dirbti Dušnionių girininkijoje girininku, dar po aštuonerių metų - Kalesnykų girininkijos girininku, nuo 2004 m. perėmė miškų urėdo pavaduotojo medienos ruošai ir prekybai, vėliau miškų urėdo pavaduotojo pareigas, o šią pareigybę panaikinus, nuo 2013 –ųjų iki šiol dirbo vyriausiuoju inžinieriumi.
Pats save 50 m. naujasis Alytaus miškų urėdas apibūdina kaip sugebantį išklausyti kitų nuomonę, plėtoti diskusijas, priimti sprendimus, tad įmonė, reikia manyti, turės tolerantišką vadovą.
Siekdamas eiti Alytaus miškų urėdo pareigas Š.Antanevičius pateikė itin išsamią, apgalvotą veiklos programą, kurios laikantis ir ja neapsiribojant įmonei galima tikėtis teigiamų darbo rezultatų.
Š.Antanevičius – vedęs, užaugino sūnų Justą ir dukrą Austėją. Sūnus Aleksandro Stulginskio universitete studijuoja miškininkystę, tad tėvas bus paklojęs pamatus Antanevičių miškininkų dinastijai. Dukra kaip tik vakar pradėjo farmacijos studijas.
Kaip ir dauguma miškininkų, naujasis Alytaus krašto girių šeimininkas yra medžiotojas, jam nesvetimi ir tokie pomėgiai kaip žvejyba, sportas ir kelionės.
Alytaus rajono girios – tai mažas lopinėlis Lietuvos miškų žemėlapyje, saugantis savo teritorijoje ne vien tik gamtinius išteklius. Tai europinės svarbos gamtinių buveinių - Žuvinto biosferos rezervatas ir Nemuno kilpų regioninis parkas bei šeši valstybiniai draustiniai, turtingi retų į Lietuvos raudonąją knygą įrašytų augalų ir gyvūnų, tai valstybės saugomi gamtos paveldo objektai - aukščiausia Lietuvos pušis ir eglė, storasis ąžuolas ir senoji guoba, geologiniai ir geomorfologiniai dariniai ir Nemunaičio mineralinė versmė.
Alytaus miškų urėdija yra viena iš mažiausių šalyje, vyraujantys medynai – pušynai, eglynai, ąžuolynai ir beržynai. Ūkininkavimo sąlygos – labai įvairios, kadangi yra ir sausesnių, nemažai šlapių, taip pat pelkinių miškų.

Generalinės miškų urėdijos informacija

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2016 09 02
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai