Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Naujienos

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Naujienos

2016 m. spalio 25 d.

Naujasis Kėdainių miškų urėdijos vadovas: nuo eigulio iki urėdo


Miškininko karjerą naujasis Kėdainių miškų urėdas pradėjo nuo žemiausios grandies. Kazlų Rūdos mokomosios miškų urėdijos Šališkių girininkijos eiguliu J.Urbanavičius įsidarbino dar studijuodamas Lietuvos žemės ūkio universitete (dabar – Aleksandro Stulginskio universitetas). Įgijęs reikiamą išsilavinimą už gerą darbą paskirtas Braziūkų girininkijos girininko pavaduotoju, tapo neetatiniu aplinkos apsaugos inspektoriumi. Braziūkuose dirbo kol 2008 metais laimėjo Seimo rinkimus vienmandatėje Kauno-Kėdainių rinkimų apygardoje. 2012 m. birželį Seimas konservatorių miškininką patvirtino Aplinkos apsaugos komiteto pirmininku.
Dirbdamas Aplinkos apsaugos komitete ir tiesiogiai kuruodamas miškus J.Urbanavičius stengėsi kiek galima stiprinti šį barą ir prisidėti prie Lietuvos miškų išsaugojimo ir kūrimo bazės.
Pasibaigus Seimo kadencijai J.Urbanavičius grįžo į Kazlų Rūdos mokomąją miškų urėdiją dirbti vyriausiuoju miškininku. 2015 m. jis vėl buvo išrinktas į Kauno rajono savivaldybės tarybą kaip ir 2007-2008 m., kada joje vadovavo Socialinių reikalų ir sveikatos komitetui.
„Miškai ir aplinkosauga – mano stichija“ – taip savo pasirinkimą apibrėžia šis miškininkas. Save atsakingu, atkakliu ir ryžtingu pristatantis J.Urbanavičius parengė išsamią urėdijos vadovo veiklos programą, kurios nuostatų laikydamasis tiki pasiekti gerų rezultatų Kėdainių miškų urėdijoje.
Jaunojo Kėdainių miškų urėdo (34 m.) biografijoje yra ir dar vienas iškalbingas faktas – jis Divizijos generolo Stasio Raštikio puskarininkių mokyklos absolventas, atsargos karininkas. Kartu jis - dviejų vaikučių (Viliaus ir Eglutės) tėvas, prisiekęs keliautojas ir medžiotojas.

Generalinės miškų urėdijos informacija

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2016 10 25
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai