Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Naujienos

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Naujienos

2017 m. kovo 13 d.

Pirmojo miškininkų krepšinio turnyro čempionai – Šakių miškų urėdijos ekipa


Praėjusį šeštadienį Prienų sporto arenoje respublikinio miškininkų krepšinio turnyro Generalinės miškų urėdijos taurei laimėti finale susirungė aštuonios komandos, Telšių, Prienų, Anykščių ir Druskininkų grupėse užėmusios pirmąsias ir antrąsias vietas: Kuršėnų, Tauragės, Šakių, Jonavos, Ukmergės, Varėnos miškų urėdijų, Generalinės miškų urėdijos, Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) komandos.

Respublikinis miškininkų krepšinio turnyras prasidėjo iškilmingomis LR himno gaidomis ir dalyvių rikiuote. Susirinkusiuosius pasveikino generalinis miškų urėdas dr. Rimantas Prūsaitis ir turnyro organizatorius, VšĮ „Muzikos fiesta“ vadovas, Dainius Šeronas, linkėdami sportiško ir korektiško žaidimo bei geros kloties. Nuotaikingą šokį dovanojo Prienų krepšinio sporto klubo šokėjos.

Atmosfera Prienų arenoje netruko įkaisti. Pirmajame susitikime turnyro komandų „siaubas“ , Šakių miškų urėdijos komanda, 22:12 įveikė Aleksandro Stulginskio universiteto žaidėjus. Prie kito krepšio žaidusių ekipų – Generalinės miškų urėdijos  ir Varėnos miškų urėdijos - dvikova baigėsi Generalinės miškų urėdijos krepšininkų pergale minimalia persvara 15:14. Kuršėnų miškų urėdijos ekipa įveikė Tauragės miškų urėdijos komandą 11:5, o Jonavos miškų urėdijos komanda ukmergiškiams nusileido rezultatu 11:15.

Kitose dviejose grupių rungtynėse Šakių miškų urėdijos komanda įsirašė dar du taškus, 24:13 įveikusi kuršėniškius, o Generalinės miškų urėdijos ekipa apylygėje dvikovoje tik baigiantis rungtynėms 13:10 atsiplėšė nuo Jonavos miškų urėdijos žaidėjų.

Šių susitikimų metu savo komandų kovinę dvasią palaikė ir sirgaliai. Iš jų balsingumu ir spalvinga apranga išsiskyrė Jonavos komandos fanai, o būgnų garsais salę pripildė Šakių komandos sirgaliai.

ASU ir Tauragės miškų urėdijos susitikimas universiteto atstovams susiklostė nesėkmingai, jie 7:21 pripažino tauragiškių pranašumą. Varėnos ir Ukmergės miškininkų komandų garbingoje dvikovoje rungtynių baigtis buvo palankesnė varėniškiams  - jie šventė pergalę 10:9.

Priešpaskutinėse grupių varžybose į aikštę išbėgo dar dvi turnyro poros: Šakių miškų urėdija – Tauragės miškų urėdija ir Generalinė miškų urėdija – Ukmergės miškų urėdija. Įsibėgėjusi Šakių komandos puolimo „mašina“ praktiškai buvo nesustabdoma:  į savo sąskaitą šakiškiai įsirašė dar vieną pergalę 17:7. Paskutinę susitikimo sekundę Šakių žaidėjas užtvirtino rezultatą taikliu tritaškiu. Antrosiose rungtynėse Generalinė miškų urėdija ukmergiškius įveikė 14:12.

Paskutinėse grupių rungtynėse Varėnos ir Jonavos  miškininkų baigėsi varėniškių naudai 15:7, jonaviškių sirgalių pastangos buvo bergždžios. Kitoje dvikovoje nuo pat pirmosios minutės pranašesnė buvo ASU komanda, Kuršėnų miškų urėdijos žaidėjai taip ir nepasivijo varžovų. Pergalę rezultatu 19:16 šventė ASU ekipa.

Nors Kuršėnų miškų urėdijos komanda liko už pusfinalio ribos, jos snaiperiui, Gulbinų girininkijos girininkui Raimondui Bernotui tritaškių konkurse ranka nesudrebėjo. Tarp aštuonių varžovų jis pelnė 5 taškus ir tai jam garantavo vietą finale. Finale su juo konkuravo po keturis taškus surinkę Tomas Banys (Miško ruošos, prekybos ir techninio padalinio vadovas Tomas Banys iš Kretingos miškų urėdijos) ir Rimas Krasauskas (Ežerėlio girininkijos girininkas iš Dubravos eksperimentinės mokomosios miškų urėdijos). Pirmą vietą iš trijulės iškovojo R. Bernotas (6 taškai), kuriam ir atiteko snaiperio taurė.

Teisę žaisti didžiajame finale iškovojo Šakių miškų urėdijos ir Generalinės miškų urėdijos komandos, kurios grupių varžybose surinko daugiausiai, po tris taškus, o pusfinalių rungtynėse po dramatiškos kovos įveikė savo priešininkus iš Varėnos ir Tauragės urėdijų. Pirmajame pusfinalyje Šakių ir Varėnos krepšininkų susitikimas klostėsi nervingai ir įtemptai. Įpusėjus rungtynėms Šakių žaidėjai atsilikinėjo vienu tašku (5:6), bet rungtynių pabaigoje mobilizavo visas jėgas ir persvėrė rezultatą savo naudai 10:9, tačiau paskutinėmis sekundėmis Varėnos miškų urėdijos žaidėjas, pataikęs paskutiniąją baudą, privertė rungtynes pratęsti. Pratęsimo metu Šakių žaidėjai po taiklaus tritaškio užsitikrino pergalę rezultatu 14:12. Generalinės miškų urėdijos žaidėjai paskutinėmis rungtynių akimirkomis persvėrė rezultatą savo naudai (12:11) ir garantavo vietą finale. Mažojo finalo rungtynės tebuvo formalumas: varėniškiai užtikrintai nugalėjo Tauragės miškų urėdiją (15:7) ir iškovojo bronzos medalius.

Didžiojo finalo rungtynes įdėmiai stebėjo ne tik generalinis miškų urėdas dr. R.Prūsaitis, generalinio miškų urėdo pavaduotojas Andrius Vancevičius ir Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Kęstutis Mažeika, Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas A. Sabonis ir Prienų-Birštono komandos „Vytautas“ vyriausiasis treneris Virginijus Šeškus. Anot finale už Šakių miškų urėdiją sirgusio sūduvio Seimo nario K.Mažeikos, akivaizdu, kad miškininkų turnyras pasiteisino, nes žmones užvaldė geros emocijos ir varžybų azartas. Jis teigė palaikąs miškininkus ir džiaugiasi, kad šie yra organizuoti, sutelkti ir atgaivino savo turnyrą, todėl linkėjo jo tęstinumo. Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas A. Sabonis kaip visuomet buvo lakoniškas „Krepšinis vienija žmones, tai akivaizdu ir šiame turnyre. Aš sergu už Krepšinį, o prie širdies man - „žaliai-balta“ spalvos.“

Turnyro taurę didžiajame finale iškovojo šakiškiai, rezultatu 20:8 įveikę Generalinės miškų urėdijos  krepšininkus. Sidabro medaliais pasidabino Generalinės miškų urėdijos, o bronza – varėniškiai miškininkai. Visos komandos buvo paskatintos atminimo prizais, kuriuos įteikė LKF vadovas A. Sabonis.

Anot vyriausiojo Varėnos miškų urėdijos inžinieriaus Dainiaus Muzikevičiaus, jų komanda suburta 2012 – aisiais, dabartinė sudėtis atsinaujinusi. Beje, varėniškių kapitonas numatė, kad šakiškiai gali laimėti turnyrą. 

Vyriausias žaidėjas tauragiškių komandoje, miškų urėdas Robertas Piečia, irgi neslėpė, kad jo vyrai labiausiai prisibijojo Šakių miškų urėdijos komandos. Tik prieš turnyrą suburta čempionų ekipa, anot urėdijos vadybininko Rimvydo Šimaičio, buvo išskirtinė tik kovingumu, tačiau tai juos ir išsviedė į nugalėtojus. Belieka viltis, kad tiek gerų įspūdžių padovanojęs turnyras nebus paskutinis.

Generalinės miškų urėdijos – www.miskininkas.eu informacija, išsami turnyro informacija ir nuotraukų galerija - http://miskininkas.eu/krepsinio-turnyras/

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2017 03 13
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai