Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Naujienos

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Naujienos

2017 m. balandžio 3 d.

Generalinė miškų urėdija kviečia susitelkti vieningam darbui

Valstybinių miškų valdymo reformos svarstymams Lietuvos Respublikos Seime įgaunant pagreitį, vis dažniau viešojoje erdvėje vietoj objektyvia informacija grindžiamos polemikos pateikiama klaidinanti, o kartais ir visiškai tiesą iškraipanti, valstybinių miškų valdymo modelio tobulinimo ir didesnio efektyvumo paieškų neatspindinti informacija. Kartais susidaro įspūdis, kad reformų verpetuose ir ginčuose – viena ar ne viena įmonė valdys šalies valstybinius miškus, – pasimeta ir pamirštami bei į antrą planą nustumiami svarbiausi mūsų, miškininkų,  rūpesčiai, o tuomet mažėja valstybinio miškų ūkio veiklos efektyvumas, apleidžiami svarbiausi kasdieniai darbai, blogėja psichologinis mikroklimatas miškų urėdijų kolektyvuose, kyla papildoma įtampa,  o tai ilgainiui gali turėti neigiamos įtakos valstybinių miškų apsaugai, priežiūrai, prekybai žaliavine mediena ir kitiems svarbiems kompleksinio miškų ūkio darbams.
Todėl šiuo sudėtingu laikotarpiu Generalinė miškų urėdija prašo ir kviečia miškų urėdijų kolektyvus nepasiduoti nereikalingoms emocijoms, visose diskusijose dėl Vyriausybės pasiūlytos valstybinio miškų ūkio pertvarkos vadovautis tarnybinės etikos principais ir objektyviai pristatyti šalies valstybinio miškų ūkio ir atskirų miškų urėdijų pasiekimus ir problemas, dirbti kaip niekad sutelktai tam, kad būtų įgyvendinti 2017 m. strateginiai veiklos planai, užtikrintas nepriekaištingas miškų atkūrimas, priežiūra ir būklė bei pasiekta maksimali suplanuota grąža valstybei už jos turto – valstybinių miškų  – naudojimą.
Nei vienai akimirkai nepamirškime, kad mes, valstybiniai miškininkai, esami atsakingi už vieną svarbiausių Lietuvos turtų, kad norime šalies miškus išsaugoti ateities kartoms. Ieškant išeičių ar polemizuojant, nesudarykime klaidingo įspūdžio, kad mums   labiau rūpi mūsų darbo vietos nei Lietuvos valstybinių miškų likimas. Taip dar labiau pakenksime ne tik sau, bet visai didelei miškininkų bendruomenei. Esame įsitikinę, kad pats geriausias valstybinio miškų valdymo modelis gali būti sukurtas ir įgyvendintas tik esant mūsų visų konstruktyviam indėliui, vieningai siekiant bendro tikslo. Būkime orūs, kantrūs ir tvirti kaip lietuviški ąžuolai. Niekada nepamirškime, kas mes ir kokia mūsų misija.

Generalinės miškų urėdijos informacija

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2017 04 03
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai