Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Renginiai

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Renginiai

2012 m. spalio 5 d.

Radviliškyje pradedamas statyti moderniausias Baltijos šalyse pjautinės medienos apdirbimo cechas

Šių metų spalio 4 d. Radviliškyje iškilmingai buvo pradėtos pjautinės medienos apdirbimo cecho statybos. Ta proga į žemę buvo įleista simbolinė kapsulė. Statybų pradžios ir kapsulės įbetonavimo ceremonijoje dalyvavo generalinis miškų urėdas Benjaminas Sakalauskas, Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis, Radviliškio, Pakruojo, Šiaulių, Tytuvėnų, Mažeikių, Raseinių, Trakų, Kretingos miškų urėdijų miškų urėdai, Biržių, Telšių, Dubravos, Rietavo miškų urėdijų atstovai.
Viena didžiausių medienos gamintojų ir eksportuotojų Lietuvoje – įmonė UAB „Juodeliai“, dirbanti jau 18 metų, sėkmingai auga ir plečia savo veiklą. Šiuo metu administracijoje ir dviejuose gamybos padaliniuose Kalvarijos sav. ir Kazlų Rūdos sav. dirba daugiau nei 220 darbuotojų. Daugiametę sėkmingą įmonės veiklą lydi šie verslo principai: darbuotojų vertinimas, glaudus bendravimas su klientais ir susitarimų laikymasis.
Įmonės specializacija – aukštos kokybės medinių Europos standarto padėklų, chemijos pramonės padėklų ir nestandartinių padėklų ruošinių gamyba. Laikydamasi griežtų Europos standartų reikalavimų, būdama atsakinga prieš darbuotojus bei klientus ir nesibaimindama diegti inovacijų, UAB „Juodeliai“ pasiekia puikių rezultatų tiek Lietuvoje, tiek ir užsienio šalyse.2012 m. planuojama UAB „Juodeliai“ apyvarta yra apie 45 mln. Lt.
Plėsdama savo veiklą, įmonė pradėjo naujo cecho statybą Radviliškyje. Radviliškis įmonės plėtrai buvo pasirinktas dėl sudarytų palankių sąlygų verslo kūrimui. Tai bus pirmasis cechas Baltijos regione ir Lenkijoje, turintis pilnai kompiuterizuotą medienos apdirbimo infrastruktūrą. Šios investicijos dėka atsiras galimybė praplėsti produkcijos asortimentą, taip pat bus gaunamas didelis kiekis biokuro, kas leis mažinti Radviliškio ir Lietuvos priklausomybę nuo žaliavų ir energijos importo. Naujajame ceche bus sukurta apie 80 darbo vietų, kas turės teigiamą poveikį Radviliškio rajono bedarbystės mažėjimui. Įmonės investicijos į šį cechą viršys 37,5 mln. Lt, iš kurių 4 mln. Lt bus gauta pagal ES finansuojamą Invest LT-2 programą. Šio naujo projekto dėka bus daromas tiesioginis teigiamas poveikis Lietuvos BVP bei Lietuvos eksporto apimčių augimui.

Nuotraukų galerija


     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2012 10 05
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai