Generalinė miškų urėdija Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijaGeneralinė miškų urėdija
Kontaktai "Karštoji linija" Nuorodos Svetainės medis Neįgaliesiems
 
English version English version Versija neįgaliesiems Versija neįgaliesiems
Paieška
 
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veikla
Naujienos
Bendradarbiavimas
Žiniasklaida
Valstybiniai miškai
Informacija
Medžioklė
Paslaugos
Renginiai
Konkursai ir priėmimai į laisvas darbo vietas
Klausimai
AMEPS

Valstybės biudžetinė įstaiga
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel.   (8 ~ 5) 273 4021
Faks. (8 ~ 5) 273 4004
El.paštas: info@gmu.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas: 193257730

 
Pažinkime išskirtinius medžius

Žiniasklaida

Spausdinti Spausdinti

Svetainės medis Žiniasklaida2013 m. rugsėjo 16 d.

Miškas, medžioklė ir gamtos apsauga – parodoje „Sprendimų ratas 2013“

„Mūsų girios“, 2013 / 08
Birutė Steikūnienė, ASU MTP Parodų organizavimo centro vadovė

Dienraščio „Verslo žinios“ surengtos apklausos duomenimis, „Sprendimų ratas 2012“ buvo trečioji pagal dydį tarp visų parodų, surengtų 2012 m. Lietuvoje. Šioje parodoje
dalyvavo 90 firmų, asociacijų, organizacijų, apie 200 augintojų, gamintojų ir tautodailininkų ne tik iš visos Lietuvos, bet ir Čekijos, Latvijos, Estijos. Bendras praeitų metų parodos plotas – 25 200 kv. m (2,52 ha). Parodoje apsilankė apie 45 000 žmonių.
Planuojame, kad šiųmetis „Sprendimų ratas 2013“ bus dar gausesnis ir dalyvių, ir lankytojų skaičiumi, ir ekspoziciniais plotais bei renginių įvairove. Džiugu, kad parodos paviljone nuolat įrengiama Aplinkos ministerijos ekspozicija šiemet ketina būti ne tik daugiau nei tris kartus didesnė už ankstesnes, bet ir įdomi bei informatyvi visuomenei aktualiomis temomis. Parodoje dalyvausiančios ir jaukiuose medžio nameliuose įsikursiančios miškų urėdijos taip pat pristatys įvairias temas. Valkininkų miškų urėdija supažindins su šalutinių miško išteklių naudojimo galimybėmis, Raseinių miškų urėdija pristatys miško apsaugos priemones. Su rekreacijos miškuose galimybėmis supažindins Rietavo miškininkai, o Kazlų Rūdos – su paslaugomis, teikiamomis privačių miškų bei žemių savininkams ir sodmenų išauginimo praktika. Jau keletą metų „Sprendimų rate“ ypač aktyviai dalyvauja jaunieji miško bičiuliai, suvažiuojantys iš visos Lietuvos. Jie siūlys jaunimui dalyvauti akcijose „Piešiu mišką“ ir „Pažink mišką“, o dalyvaujančius apdovanos puikiais suvenyrais, puoštais Aplinkos ministerijos logotipu arba ženklu „Miškai – Lietuvos turtas“.
Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos rengiamoje ekspozicijoje bus galima pasigrožėti puikiais medžioklės trofėjais, pasidalinti kelionių įspūdžiais, paragauti patiekalų iš žvėrienos, įsigyti medžioklės atributikos bei gaminių iš kaulo, odos, kailio. Šios ekspozicijos nuolatinis iniciatorius ir rengėjas, LMŽD pirmininko pavaduotojas Eugenijus Tijušas žada, kad „Sprendimų rate“ vyks ne tik medžioklinių šunų veislių pasirodymai, bet ir atvyks medžioklinių paukščių augintojai iš Lenkijos.
Žymiai gausesnė nei pernai šiemet bus miško ir komunalinio ūkio technikos ekspozicija. Kuo pasidomėti, tikrai ras ir žemės savininkai, ūkininkai, privačių namų savininkai. Visas tris parodos dienas vyks seminarai, konferencijos, varžybos, ekspozicijų pristatymai, meno kolektyvų pasirodymai.
Išsamesnę informaciją apie parodą „Sprendimų ratas 2013“ ir dalyvavimo sąlygas galima rasti Aleksandro Stulginskio universiteto interneto svetainėje adresu www.sprendimuratas.lt
„Sprendimų ratas“ jau sukasi. Nelikite nuošalyje ir Jūs!

     
« Atgal | Į viršų Informacija atnaujinta: 2013 09 16
ALIS
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
     
© Generalinė miškų urėdija Sprendimas: Infoluitai
"pilk">Infoluitai